Punkt informacyjny
62 33 22 183
Uwaga ciężarne! Są jeszcze wolne miejsca na badania KTG!
21.09.2017

Ciężarne mieszkanki powiatu jarocińskiego, które chciałyby skorzystać  z badań  KTG (czynność pracy serca płodu) zapisu i interpretacji oraz skorzystać z  porad dotyczących  porodu mają jeszcze szansę na bezpłatne zaproszenia. A wszystko to w ramach „Białej Niedzieli”, która  odbędzie się 24 września  naszym szpitalu. Przypominamy- badania ruszają o godzinie 10.00 i potrwają do 14.00.

Zaproszenia aż do wyczerpania  można cały czas odbierać w konsoli w budynku głównym szpitala. Wystarczy przyjść i osobiście je odebrać. Badania będzie wykonywała położna w Poradniach Specjalistycznych znajdujących się w Budynku E, wejście 3. Przed budynkiem głównym szpitala w niedzielny poranek zostanie też  postawiony namiot, w którym uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego  z przysposobieniem ratownictwo medyczne oraz Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  będą mieli punkt informacyjny. Każdy, kto się do nich zgłosi może liczyć na udzielenie informacji, a jeśli zajdzie taka potrzeba- młodzież będzie odprowadzała pacjentów do wybranego przez nich punktu badań.

Cieszę się, że udało nam się zaangażować do pomocy młodzież z jarocińskiej „Dwójki”. A wszystko to dzięki uprzejmości dyrektora Witolda Bierły, który  bez najmniejszego problemu zgodził się na udział uczniów w akcji. Dla nich to też nowe doświadczenie, bo to przyszli  ratownicy medyczni i żołnierze, a ich obowiązkiem jest  pomoc drugiemu człowiekowi. – tłumaczy Leszek Mazurek, prezes Szpitala.

Organizatorami „Białej Niedzieli” są Szpital Powiatowy w Jarocinie wraz z Powiatem Jarocińskim.

 

 

 

Pasek narzędzi dostępności

Call Now Button