Punkt informacyjny
62 33 22 183
Medycyna pracy

OFERTA W ZAKRESIE BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH DODATKOWYCH WYKONYWANYCH NA ZLECENIE LEKARZA „MEDYCYNY PRACY”
 

Zarząd „Szpitala Powiatowego w Jarocinie” Spółka z o.o. informuje, że świadczymy usługi w zakresie diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej oraz innych niezbędnych badań zlecanych przez lekarza Medycyny Pracy.

Aktualne ceny badań diagnostycznych „MEDYCYNY PRACY” – patrz cennik na stronie internetowej.

Usługi świadczymy na bieżąco. W celu ułatwienia organizacji pracy i podpisania umowy, którą doślemy pocztą prosimy o wypełnienie wniosku – wniosek do pobrania poniżej.

Aby skrócić czas oczekiwania na świadczenia w zakresie diagnostyki laboratoryjnej prosimy o kontakt telefoniczny z mgr Renatą Maciejewską. Pobieramy materiał do badań laboratoryjnych w zakładach pracy, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu (tel.62-33 22 340).

Uzgadniając wykonanie zdjęć RTG prosimy o kontakt z Lucjanem Wawrzynowskim od poniedziałku do piątku do godz. 13:00 (tel. 62-33 22 136).

Zlecając wykonanie badań RTG prosimy o wypisanie skierowania, w przypadku większej ilości badanych dopuszcza się listę zbiorczą z podpisem i pieczątką.

Skierowania powinny zawierać adnotację „Medycyna Pracy” ,zakres badań, , nazwisko imię oraz PESEL pracownika oraz dane pracodawcy lub nr podpisanej umowy.

 

Korzyści z podpisania umowy długoterminowej na świadczenia diagnostyczne wykonywane na zlecenie lekarza „MEDYCYNY PRACY”

 • Wszystkie usługi realizowane są W JEDNYM MIEJSCU. W przypadku zamówienia obejmującego większą liczbę pracowników możliwe jest (po wcześniejszym uzgodnieniu) wykonanie niektórych świadczeń na terenie zakładu pracy.
 • Zapewniamy możliwość rezerwacji konkretnego terminu badań. Dotyczy to zarówno pojedynczych osób, jak i całych grup pracowników.
 • Stosujemy przyjazny dla pracodawców system rozliczeń, niskie i stabilne ceny.
 • W razie potrzeby zapewniamy obsługę w języku angielskim.
 • Zakłady pracy, jako stali klienci uzyskują preferencyjne warunki na realizację różnego rodzaju świadczeń dodatkowych:
  • szczepienia pracowników,
  • szkolenia w zakresie pierwszej pomocy,
  • kierunkowe programy diagnostyczne i inne świadczenia dla pracowników, opracowywane z uwzględnieniem potrzeb pracowników i możliwości zakładów pracy.
  • dodatkowe badania na życzenie płatne przez pracownika.

 

Wniosek o podpisanie umowy na świadczenia diagnostyczne dodatkowe wykonywane na zlecenie lekarza medycyny pracy

Pasek narzędzi dostępności

Call Now Button