Punkt informacyjny
62 33 22 183
Dział Fizjoterapii

 

Kierownik Działu: mgr Joanna Sosińska
tel. kontaktowy: 62 33 22 141
62 33 22 179
e-mail: rehabilitacja@szpitaljarocin.pl

DZIAŁ FIZJOTERAPII jest komórką organizacyjną Niepublicznego Zakładu Opieki „Szpitala Powiatowego w Jarocinie” Sp . z o.o.

Usytuowany jest w wolnostojącym zespole niskiej zabudowy, pozbawionej barier architektonicznych, dostosowanej dla osób niepełnosprawnych, przyjaznej choremu. Struktura techniczna i organizacyjna działu spełnia wszystkie warunki ustawy o zakładach opieki zdrowotnej.

Kadra działu Fizjoterapii składa się magistrów rehabilitacji ruchowej i fizjoterapii, techników fizjoterapii i masażu leczniczego , co gwarantuje fachową opiekę medyczną oraz swobodny dostęp pacjenta do każdej usługi rehabilitacyjnej.

Bazę zabiegową stanowią urządzenia najnowszej generacji najwyższej jakości umożliwiające wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu elektrolecznictwa, światłolecznictwa, ciepłolecznictwa, laseroterapii, magnetoterapii, ultradźwięków, krioterapii miejscowej oraz hydroterapii masażu leczniczego. Dział dysponuje zapleczem do kinezyterapii indywidualnej grupowej jak również wyposażony jest w szeroką gamę przyrządów wykorzystywanych pełnowymiarowym usprawnianiu ruchowym chorego.

DZIAŁ FIZJOTERAPII MA PODPISANĄ UMOWĘ Z NFZ
ZABIEGI WYKONYWANE ODPŁATNIE DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO WYKONYWANE SĄ NA BIEŻĄCO wg obowiązującego cennika.

UWAGA! ZABIEGI W PANELACH W CENACH PROMOCYJNYCH.

Pasek narzędzi dostępności

Call Now Button