Punkt informacyjny
62 33 22 183
Remont izolatki
16.08.2018

Izolatka przy Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii będzie generalnie wyremontowana. Okazuje się, że obecnie nie spełnia ona wymogów, stąd też decyzja Zarządu Szpitala  o jej modernizacji.

Na oddziale AiIT  przebywają pacjenci w stanach zagrożenia życia. Najczęściej są to osoby po  poważnych operacjach, urazach wielonarządowych czy  czaszkowo-mózgowych. Bywa, że stan ich zdrowia nie pozwala na przebywanie z pozostałymi pacjentami.

–  Aktualnie izolatka pozostawia wiele do życzenia, dlatego zapadła decyzja o tym, aby ją wyremontować. Przygotowywana jest wycena robót i myślę, że już wkrótce będziemy wiedzieli ile będzie kosztowała modernizacja. Zależy nam na tym, aby z remontem ruszyć jak najszybciej. Cel jest jeden- poprawienie warunków dla pacjentów, którzy  będą tam przebywać i dla personelu, który się tymi osobami opiekuje. – tłumaczy Leszek Mazurek, prezes szpitala.

Do izolatki trafiają  również  chorzy z ciężkimi infekcjami, których trzeba odseparować  od reszty pacjentów, którzy są najczęściej w ciężkim stanie.

Pasek narzędzi dostępności

Call Now Button