Punkt informacyjny
62 33 22 183
Przeprowadzka tuż tuż
25.02.2019

Przez najbliższe dwa tygodnie będą trwały odbiory prowadzone przez uprawnione służby w nowopowstałej części szpitala . Wśród nich m.in. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna z Poznania, nadzór budowlany i Straż Pożarna. A wszystko po to, aby zanim do budynku zostaną przeniesione oddziały- wszystko działało zgodnie z przepisami.

To już praktycznie koniec rozbudowy. Przed nami jednak najważniejsze zadanie- odbiory. Uprawnione do tego organy muszą dokładnie sprawdzić stan techniczny budynku, jak i to czy jest dobrze zabezpieczony m.in. przed pożarami oraz czy wszystkie miejsca ewakuacyjne spełniają wymogi. Po pozytywnych opiniach możemy myśleć o przeprowadzce. – wyjaśnia Leszek Mazurek, prezes szpitala.

Do nowej części budynku oddziały zostaną przeniesione wraz ze sprzętem, który do tej pory funkcjonował na oddziałach znajdujących się w starej części szpitala. Placówka planuje jednak zakupienie nowej, niezbędnej aparatury. Ta jest sukcesywnie wymieniana i uzupełniana w miarę potrzeb personelu i pacjentów.

Pasek narzędzi dostępności

Call Now Button