Nowa karetka pogotowia dla jarocińskiego Szpitala
15.12.2016

Zespoły Ratownictwa Medycznego Szpitala Powiatowego w Jarocinie wzbogaciły się o nową karetkę, którą w dniu dzisiejszym uroczyście poświęcił wikariusz parafii Świętego Marcina ksiądz Łukasz Kocaj.

W uroczystości poświęcenia i zaprezentowania karetki wzięli udział starosta jarociński pan Bartosz Walczak, burmistrzowie i wójtowie gmin, przy pomocy których udało się sfinansować zakup ambulansu oraz przedstawiciele Szpitala.

Karetka została zakupiona dzięki współpracy Powiatu Jarocińskiego z gminami Jaraczewo, Jarocin, Kotlin i Żerków.

Po uroczystym przecięciu wstęgi odbyła się konferencja prasowa, na której Prezes pan Marcin Jantas podsumował ostatnie dwa lata działalności jarocińskiego szpitala oraz przedstawił plany związane z jego modernizacją.