8.05.2014

Wczoraj oficjalnie otwarte zostały nowe siedziby Oddziału Chirurgii Ogólnej oraz Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Przeniesienie oddziałów do nowych pomieszczeń stało się możliwe dzięki zrealizowaniu inwestycji polegającej na rozbudowie i nadbudowie szpitala. Przedsięwzięcie kosztowało ponad 5 mln zł. W ten sposób zyskano ponad 1200 m2 powierzchni użytkowej, która została podzielona na dwa oddziały, a w nich znajdują się sale jedno-, dwu- i trzyosobowe z łazienkami. W oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu jednocześnie można leczyć 24 pacjentów, a w oddziale Chirurgii Ogólnej 25 pacjentów.

Obejrzyj: galerię zdjęć | Obejrzyj: film