Punkt rejestracyjno - informacyjny
62 33 22 183
Aktualności
24.09.2017

Blisko 150 osób skorzystało z bezpłatnych badań profilaktycznych, które 24 września w ramach „Białej Niedzieli” już po raz drugi zorganizował jarociński szpital. To druga taka akcja w ciągu ostatnich miesięcy. Pierwsza odbyła się w czerwcu i cieszyła się równie dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców powiatu.  Współorganizatorem „Białej Niedzieli” był Powiat Jarociński, który dofinansował badania z własnego budżetu.

więcej...
18.09.2017

Przebudowa i rozbudowa Szpitala Powiatowego w Jarocinie będzie wiązała się z przeniesieniem oddziału wewnętrznego w inne miejsce. To konieczne ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, jak i możliwość swobodnego działania wykonawców. Firma, która wygrała przetarg zobowiązała się, że koniec robót nastąpi po  11 miesiącach od momentu wejścia na plac budowy

więcej...
15.09.2017

W związku ze zbliżającą się rozbudową Szpitala Powiatowego w Jarocinie pacjenci powinni liczyć się z utrudnionym dostępem do miejsc parkingowych na terenie placówki. Część placu  zostanie przejęta przez firmę budowlaną, która będzie się po nim poruszała ciężkim sprzętem.

więcej...
13.09.2017

Z myślą o Naszych Pacjentach Szpital Powiatowy w Jarocinie uruchomił nową stronę internetową, która pozwoli na łatwiejszy i szybszy dostęp do informacji na temat Naszej placówki.

więcej...
11.09.2017

Szpital Powiatowy w Jarocinie będzie rozbudowywany. Właśnie zakończyło się postępowanie przetargowe, które wygrało warszawskie konsorcjum HELIFACTOR. Firma  podjęła się wykonania wszystkich prac  za łączną kwotę 8.581.710 zł. Prace mają ruszyć najpóźniej na początku października, a zakończą się w ciągu 11 miesięcy.

więcej...
5.09.2017

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Szpital Powiatowy w Jarocinie wraz ze Starostwem Powiatowym organizują kolejną „Białą Niedzielę”. Ta została zaplanowana na 24 września w godzinach od 10.00 do 14.00.

 

 

więcej...
28.08.2017

Szpital Powiatowy w Jarocinie nadal z certyfikatem jakości ISO 9001. Ten przyznawany jest tylko na 3 lata i po tym okresie każda placówka medyczna, jeśli nadal chce legitymować się systemem zarządzania  jakością- musi poddać się weryfikacji.

więcej...
25.08.2017

Punkt konsultacyjny dla diabetyków, który od 19 lipca działa w jarocińskim szpitalu przeżywa prawdziwe oblężenie. Po miesiącu od jego uruchomienia z porad dr Hanny Byks skorzystało już ponad 180 osób.I wszystko wskazuje na to, że z tygodnia na tydzień będzie ich przybywało. 

więcej...
17.08.2017

W tym roku Parlament wprowadził zmiany w ustawie o Prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.Wprowadzone w życie  rozwiązania mają za zadanie wzmocnić  prawa osób hospitalizowanych, zapewnić ochronę danych osobowych oraz  informacji o stanie ich  zdrowia zawartych w dokumentacji medycznej, a także określają zasady dostępu do takiej dokumentacji. I do przestrzegania tych zasad jest również zobowiązany Szpital Powiatowy w Jarocinie.

więcej...