Punkt rejestracyjno - informacyjny
62 33 22 183
Aktualności
12.06.2019

W dniu 10 czerwca 2019 r. odbyło się drugie w tym roku Walne Zgromadzenie Wielkopolskiego Związku Szpitali Powiatowych, którego nasz szpital jest członkiem. Tym razem dzięki uprzejmości Zarządu Szpitala w Puszczykowie im. prof. S.T. Dąbrowskiego S.A. obrady WZSzP mogły odbyć się w murach tamtejszego szpitala.

więcej...
27.05.2019

W dniu wczorajszym Starosta Lidia Czechak wraz z Wicestarostą Katarzyną Szymkowiak odwiedziły jarociński szpital, żeby złożyć życzenia mamom, które przebywają na oddziale położniczo- ginekologicznym. Panie starościny wręczyły również świeżo upieczonym mamom drobne upominki.

więcej...
22.05.2019

W dniu dzisiejszym odbyła się msza inauguracyjna w związku z przeniesieniem Kaplicy Szpitalnej p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Mszy św. przewodniczył kapelan szpitalny ks. kan. Rafał Sobieraj. Data dzisiejszego otwarcia jest nieprzypadkowa- właśnie w dniu dzisiejszym w Kościele Katolickim wspominana jest Święta Rita, patronka rannych i chorych.

więcej...
15.05.2019

Aktualna Karta Praw Pacjenta dla osób niedowidzących i niewidomych trafiła do Szpitala Powiatowego w Jarocinie Sp. z o.o.. Dokument został przekazany przez wrocławskie Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości, którego misje stanowi dążenie do wyrównywania szans oraz aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych.

więcej...
16.04.2019

W Wielką Sobotę laboratorium będzie czynne do godz. 10:00

więcej...
5.04.2019

Jarociński szpital pozyskał  pieniądze  z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kolejne kursy  dla personelu. Tym razem na zdobycie nowych kwalifikacji może liczyć ponad 60 pielęgniarek i położnych. Część  kursów  jest  obowiązkowa  i wymagają tego min. ministerialne przepisy. Część szkoleń nie jest obligatoryjna, jednak okazuje się bardzo przydatna w leczeniu pacjentów. Dlatego też chętnych nie brakuje.  

więcej...
2.04.2019

Nowa kaplica w rozbudowanej części jarocińskiego szpitala powstała z myślą o tych, którzy przebywają w placówce jako pacjenci i jako osoby wierzące mają potrzebę uczestniczenia w nabożeństwach. Zostanie otwarta wraz z uruchomieniem nowej części placówki.

więcej...
1.04.2019

Z dniem 01.04.2019 roku w związku ze spadkiem zachorowań na infekcję dróg oddechowych, Dyrektor ds. Medycznych Zarządzeniem znosi zakaz odwiedzin pacjentów na oddziałach szpitalnych.

więcej...
26.03.2019

Po roku od tragicznych wydarzeń w Cerekwicy Starej Telewizja Proart  z Ostrowa Wielkopolskiego przygotowuje reportaż dotyczący tamtych wydarzeń. Dziennikarz realizujący dokument- Sebastian Matyszczak- rozmawiał na ten temat m.in. z prezesem jarocińskiego szpitala Leszkiem Mazurkiem, spec. chirurgiem Andrzejem Roszakiem oraz Włodzimierzem Budzyńskim, dyrektorem medycznym placówki.

więcej...
Call Now Button