Punkt informacyjny / Rejestracja
62 33 22 183 62 33 22 161
Rozbudowa szpitala  w pełni
22.11.2017

Trwa  rozbudowa jarocińskiego szpitala. Prace rozpoczęły się zgodnie z harmonogramem i zgodnie z planem mają się zakończyć jesienią przyszłego roku. Pogoda na razie sprzyja budowlańcom, więc roboty postępują szybko.

Przypomnijmy- prace polegają na  nadbudowie i rozbudowie  budynku obecnego oddziału wewnętrznego ( interny ) i łącznika. Ten  jest dwukondygnacyjny –składa się  z parteru i pierwszego piętro, gdzie do tej pory  znajdował  się Oddział Chorób Wewnętrznych. Nadbudowa  polega na dodaniu jednej kondygnacji i przebudowie już istniejących. Natomiast  dzięki rozbudowie powstanie  nowy, trzykondygnacyjny obiekt w postaci nadwieszenia  połączonego z częścią nadbudowywaną.

Do końca miesiąca mają być zalane fundamenty pod rozbudowę,  z kolei na byłym oddziale wewnętrznym zdemontowano już ściany i futryny, ale przewody z gazami medycznymi zostały zabezpieczone tak, aby nie uległy uszkodzeniom. Podobne prace trwają równocześnie na drugim piętrze. Wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem. – wyjaśnia Leszek Mazurek, prezes szpitala.

Firma, która zajmuje się przebudową i budową  zabezpieczyła na okres prac część terenu szpitala. Plac budowy został odgrodzony od pozostałego terenu, tak aby zapewnić bezpieczeństwo osobom postronnym.  Jak na razie pacjenci nie mają większych problemów z parkowaniem przed lecznicą. Również karetki nie mają problemu z wyjazdem do pacjentów

Pasek narzędzi dostępności

Call Now Button