Punkt informacyjny
62 33 22 183
Badania  z zakresu medycyny pracy
15.01.2018

Laboratorium w jarocińskim szpitalu oprócz tradycyjnych i specjalistycznych badań wykonuje również badania na zlecenie lekarza medycyny pracy. Te można zrobić w dogodnym terminie dla pracowników. Dodatkowo laboratorium ma również możliwość pobierania niektórych materiałów w zakładach pracy. A to duże ułatwienie dla firm zatrudniających wiele osób.

Badania są wykonywane bardzo szybko, ale jeśli komuś zależy na czasie- może skontaktować się telefonicznie  z kierownikiem laboratorium  Renatą Maciejewską. Warto pamiętać, że skierowania muszą  zawierać adnotację „Medycyna Pracy”, zakres badań, nazwisko i imię oraz PESEL pracownika jak i również  dane pracodawcy lub numer podpisanej umowy.

Dobrym rozwiązaniem jest podpisanie długoterminowej umowy. Wtedy umawiamy się na konkretny termin i robimy wszystkie badania w jednym miejscu. Dotyczy to zarówno pojedynczych osób, jak i całych grup pracowników. Stosujemy przyjazny dla pracodawców system rozliczeń, niskie i stabilne ceny.- podkreśla kierownik laboratorium.

Istnieje też możliwość obsługi w języku angielskim, co też jest znacznym ułatwieniem dla pracodawców. Stali klienci w postaci zakładów pracy mają też  preferencyjne warunki na realizację różnego rodzaju dodatkowych świadczeń takich jak: szczepienia pracowników, szkolenia w zakresie pierwszej pomocy, kierunkowe programy diagnostyczne i inne świadczenia dla pracowników, opracowywane z uwzględnieniem potrzeb pracowników i możliwości zakładów pracy. Dodatkowe wykonywane są badania  płatne na życzenie pracownika.

Pasek narzędzi dostępności

Call Now Button